Zayıflatan Sauna Şortunu Kullanın

0
68
okunma
Termal sauna şortu

Termal Sauna Şortu İle Zayıflama

Termal sauna şortu, noter tastikli basen, bacak bölgeleri için etkisini kanıtlamış bir zayıflama ürünüdür. Noter huzurunda yapılan deneme işlemi neticesinde 3 cm kadar anlık incelme sağladığı kanıtlanmıştır. Termal sauna şortu pek çok marka tarafından üretilmekte, bu markalar arasında en popülerleri Sweat, Busso ve Cosfer’dir.

Termal Sauna Şortu Kullanımı

Termal sauna şortunu satın aldığınızda yanında termal tuz elinize geçecektir. Termal sauna şortunuzun temas edeceği bölgelere su ile karıştırdıktan sonra termal tuzu sürün ve şortunuzu giydikten sonra yürüyüşe çıkın. Yürüyüş süresi tamamen sizin ne kadar hızlı zayıflamak istiyorum? Sorusuna vereceğiniz cevaba bağlıdır. Mümkün olduğunca fazla yürüyerek daha kısa bir sürede zayıflayabilirsiniz. Sauna şortunuzun termal etkisi ile bölge iyice ısınacak ve yürüyüş temponuz ile beraber terleme ve yanma hissi oluşacaktır. Bu his sizlerin canını sıkabilir, ter içinde kaldığınız zaman bırakmak isteyebilirsiniz ancak bu noktada devam etmek zayıflamanız için mutlaka gereklidir. Termal sauna şortu ile yalnızca yürüyüş değil egzersiz de yapabilir ve fazla kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Ne Kadar Süre Kullanmalıyım?

Şortu her gün düzenli olarak kullanan bireylerin, sağlıklı ve diyete uygun beslenmeleri şartı ile haftada ekstra olarak 2 ila 3 kilo arasında verebildikleri gözlemlenmiştir. Bu doğrultuda sizlerin kurtulmak istediğiniz kilolarınıza göre basit bir hesap yapabilirsiniz. Unutmayın, sağlıklı yaşam ve formda bir vücut için zorluklara göğüs germelisiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz