Titreşimli Zayıflama Kemeri

0
174
okunma
Titreşimli Zayıflama Aletleri

Titreşimli zayıflama kemeri ile artık kilolarınız sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle birçok bayanın sorunu olan nasıl kilo vereceğim, ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum diyorsanız, spora gitmeye vaktim yok diyorsanız titreşimli zayıflama kemeri tam da burada sizin için büyük bir fırsat oluyor. Evde, işte, gezmeye giderken, uyurken bile rahatlıkla kullanabileceğiniz kıyafetlerinizin altında belli olmayan titreşimli zayıflama kemeri sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulabilir, sizlerde istediğiniz hatta o çok beğenip,  giyemediğiniz kıyafetlerin içine rahatlıkla girebilirsiniz. Titreşimli zayıflama kemeri genellikle spora vakit ayıramayacak kadar günü yoğun geçen, çocuklarım var bırakıp spora gidemiyorum diyen ve yoğun çalışan bayanlar için mükemmel bir fırsat olarak sizlerin karşısına çıkıyor. Evi süpürürken, yemek yaparken, çocuğunuzun dersini yaptırırken ve daha sayamadığımız alternatifler arasında titreşimli zayıflama kemerini rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Titreşimli Zayıflama Kemerlerinin Faydaları

1) İstediğiniz her alanda titreşimli zayıflama kemerini rahatlıkla kullanabilir zamanın kalan kısmını istediğiniz bir şeye ayırabilir zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
2) Titreşimlerin vermiş olduğu etki sayesinde selüloitlerinizin olduğu bölgeye taktığınızda gözle görülen müthiş bir düzelme göreceksiniz.
3) Titreşimin vermiş olduğu etki sayesinde vücudunuz rahatlayacak, yorgun olan vücudunuza titreşimler masaj gibi geleceği için bir rahatlama sağlayacaktır.
4) Göbeğinizi, kalçalarınızı, basenlerinizi, bacaklarınızı, belinizi inceltmede önemli rol oynayarak kısa sürede oturduğunuz yerden inceldiğinizi gözlerinizle görebilirsiniz.

Zayıflama Kemeri nasıl kullanılır?

– Zayıflama kemerinin günde en az 2 saat kullanılması önerilir.
– Sabahları aç karnına olmak üzere, öğlen ve akşam düzenli olarak kullanılması gerekir.
Titreşimli zayıflama kemeri verdiği titreşimler sayesinde metabolizmayı hızlandırdığından uzun süre takılı olmadan ara ara kemeri durdurarak hem vücudunuzun hem kemerin dinlenmesini sağlayın.
– Vücudunuzda uzun süre durmasının bir sakıncası yoktur fakat sürekli olarak aynı bölgeye kullanmayın.
– Süre ayarı olan titreşimli zayıflama kemerini istediğiniz süreye ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz