Limon Diyeti İle Haftada 10 Kilo Zayıflayın

0
49
okunma
limon diyeti

Zayıflamak ve kilo vermek daha fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir. Fakat sahip olduğumuz zengin Türk mutfağı dikkate alındığında kilo vermek hem de kısa sürede kilo vermek neredeyse imkansız. Uzman diyetisyenler yıllardır bu konu üzerinde çalışıyor ve ortaya çıkan sonuçlar şaşırtıcı derecede başarılı. Çünkü limon diyeti formülü ile gerçekten işe yarar bir diyet yöntemi ortaya çıkmış durumda. Bu yönü ile bakıldığında limon diyeti kısa süre içinde tüm ülkeye yayılmayı başardı.

Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Limon diyetinin yapılmaya başlanmadan önce bilinmesi gereken diyetin suya dayalı bir diyet olduğudur. Diyet sayesinde bolca su içmek ve vücudu ödem ve toksiklerden temizlemek mümkün olacak. 1 günde 1 limonu bir bardak suya sıkarak içerek başlanan diyette her gün bir adım ileriye taşımak gerekiyor. Birinci gün 1 bardak ile başlayan macera altıncı gün altı bardak limonlu su içene kadar yükseliyor. Ardından 7 günde ise program biraz değişiyor.
3 bardak limonlu su içerek başlanan gün total de 1 kaşık balın ilave edildiği 10 bardak su ile günün tamamlanmasına kadar devam ediyor. Sekizinci gün 6 bardak normal su ve altı bardak limonlu içmek gerekiyor. Ayrıca bu işlem dokuzuncu gün dört bardak sade ve dört bardak limonlu su ile azalma göstererek onuncu günde içme suyu üçer bardaklık periyotlara dönüşüyor.

Limon Diyeti Ve Spor

Her diyette sporun yeri çok önemlidir ve bu nedenle spor ile desteklenen diyetler daha başarılı oluyor. Ayrıca limonlu diyetle birlikte 10 günlük periyotların tekrar edilmesi durumunda çok kısa süre sonra tam hayalini kurduğunuz bedene kavuşmanız mümkün olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz