Lida Zayıflama Hapı Yararları & Zararları

0
72
okunma
Lida zayıflama hapi

Lida Zayıflama Hapı Nedir?

Lida zayıflama hapı, 2007 senesinden beri piyasada olan ve dünya çapında 20 milyon üzeri satış rakamına ulaşmış, başarılı bir zayıflama ürünüdür. Ürün içeriğinde lifli bir yapıya sahip olan Lida kökü yer almakta olup, bazı durumlarda alerjik reaksiyonlara sebebiyet veren bu kök nedeni ile ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmanız tavsiye edilir. Lida zayıflama hapı vücuda giren yağ asitlerinin sindirilmesini ve dışkılama ile vücuttan atılmasını sağlayan bir üründür.

Lida Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır?

Lida zayıflama hapı 350 mg ve toplamda 35 tablet şeklinde ortalama 90 TL fiyat ile satılmaktadır. Lida haplarından günde 4 adet kadar kullanabilirsiniz. Kullanımı yemeklerden önce ve gece yatmadan önce olarak ayarlanırsa maksimum etkiyi gösterecektir. Lida alınan yağ asitlerini yakmasının yanı sıra vücudunuzda hali hazırda bulunan yağ asitlerini de yakarak hızlı kilo vermeyi sağlar. İçeriği doğal olan bu hap sizi aynı zamanda tok tutmaktadır.

Lida Zayıflama Hapı Ne Kadar Kilo Verdirir?

Lida hapının etkileri bireyin bünyesine göre değişik miktarlarda kilo verimi sağlar. Lida zayıflama hapını kullananların aylık ortalama 9 kilo verebildiği gözlemlenmiştir. Bu rakam yalnızca hapı kullanıp ekstra bir aktivite, diyet yapmayanlar için geçerli olup, diyet ve egzersiz ile desteklenirse etkisi arttırılabilir. Lida zayıflama hapı iştah kaybına neden olacağı için, doğru besinler ile günlük ihtiyacınızı karşılamaya dikkat etmeniz şarttır.

NOT: Bu makaleye dayanarak hapı kullanmayınız lütfen doktor gözetiminde kullanınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz