Chia Tohumu Nasıl Kullanılır?

0
95
okunma
Chia tohumu

Chia tohumu seti, İrem Derici tarafından kullanıldıktan sonra popülerlik kazanan bir zayıflama ürünüdür. Chia tohumu seti içeriğinde chia bitkisinin tohumundan elde edilen chia tozu, chia bitki çayı ve chia tohumu bulunur.

Chia Seti Nasıl Kullanılır?

Chia setini aldığınızda elinize geçecek olan ürünlerden chia tozu, bir bardak süt ile karıştırılarak ister soğuk, ister sıcak olarak tüketilebilir. Süt içemeyenler için yoğurt ile karıştırarak tüketmekte aynı etkiyi gösterecektir. Chia çayı ise elinize sallama poşet çay olarak geleceği için bir bardak sıcak su veya süt ile demleyerek rahatlıkla tüketebilirsiniz. Chia çayının tadını sevmeyenler içerisine bal ilavesi yapabilirler. Chia tohumu ise su, süt veya yoğurda karıştırılarak tüketilebilir. Chia tohumlarının tamamının yutulmasına dikkat edilir. Bir bardak için bir tutam chia tohumu yeterli gelmektedir.

Chia seti hergün kullanılması gereken ürünlerdir. Chia seti ile birlikte egzersiz ve spor yapılması ürün etkisini arttıran faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Chia Seti Kaç Kilo Verdirir?

Chia seti kullanan bireylerin yorumlarına göre, set kişilerde tokluk hissi oluşturmaktadır. Bu his ile kişi gün içerisinde ufak atıştırmalıklar dışında yeme ihtiyacı hissetmez ve chia tohumu onun günlük ihtiyacı olan besin değerinin büyük bir bölümünü karşılar. Bu anlamda hissettirdiği tokluk hissi nedeni ile bir ayda bünyeden bünyeye değişkenlik gösterecek şekilde 5 ila 10 kilo arasında zayıflamayı mümkün kılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz