Bel İnceltme (Zayıflama) Kemeri

0
194
okunma

 Bel İnceltme Kemeri

Günümüz sorunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan ve bu durum çerçevesinde adeta bir sağlık sorunu olarak meydana gelen bir problem şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Herhangi bir durumda aşırı kilolu olan insan iki temel alan çerçevesinde bir takım sorunlar yaşamaya başlar. Bu sorunlar artık zamanla hem onun psikolojik seviyesinde hem de günlük hayatı devam ettirme kalitesinde belirli bir miktarda yavaşlamalara neden olmaktadır. Bu kategorilerden bir tanesi sağlık diğer bir faktörde görsel algıdır. Kilolu olan bir birey sağlık açısından sıkıntılar yaşar. Örneğin yolda yürürken ya da merdivenlerden yukarıya çıkarken kiloya bağlı olarak belirli bir şekilde nefes alıp verme güçlükleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Yine aynı şekilde kilo vermek adına yapılan sporlarda bile bu durum kalp krizlerine bile neden olabilmektedir.

Bel İnceltme Kemeri İle Sağlıklı Yaşam

Kilolu bir insan aşırı kilolarından ötürü hem sağlık alanında belirli sıkıntılar yaşarken hem de görsel anlamda sıkıntılar yaşadığı için başka insanlar perspektifinden beğenilmeyen algısı meydana gelebilir. Yani kendi kendine de ben insanlar tarafından beğenilmeyen bir insanım algısı meydana geldiğinde bu kişi içi süreçlerde psikolojik açıdan yıpranmalara ve hatta depresif bir nitelik olarak tanımlanan bir takım sorunlara dahi neden olabilmektedir. Bu durum psiko dinamik açıdan tehlike arz etmektedir ve bunun için en önemli bir buluş olan bel inceltme kemeri karşımıza çıkmaktadır. Bel inceltme kemeri hem kişi kemeri beline geçirdiği andan itibaren kendisini önceki kilosuna benzer bir şekilde görmez yani belde bir takım incelmeler meydana gelir. Kişi bu kemeri devamlı olarak kullandıktan sonra da artık kemerin bel üzerinde yapmış olduğu yağ yakıcı etkisine bağlı olarak bel çevresinde yağ yakma durumu meydana gelmekte ve kişi bu ürün ile birlikte zamanla zayıflamaya ve istediği konuma gelmeye başlayacaktır.

Bel İnceltme Kemer Fiyatları 

Günümüz toplumunda bel inceltme kemerlerine yönelik bir takım yanlış ön yargılar vardır. Fiyatlarının çok olduğuna dair inanılan bu ön yargılar tamamen yanlıştır. Hiçbir şekilde fiyatları fazla değildir. Her aile ekonomisine göre bel kemerleri mevcuttur ve kişi kendi sınırları dâhilinde istemiş olduğu zayıflatıcı bel kemerlerini alabilir. Bu yüzden oldukça avantajlı ve olanaklıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz